Konuşan Fotoğraf

Konuşan Fotoğraf
Son Güncellenme : 02 Eki 2011 11:33
Kategori: Genel
Toplam Görüntülenme : 6.877 kez

Diyarbakır’da Said Nursi ile Deniz Gezmiş yan yana

Mustafa Armağan’ın 2 Ekim 2011 tarihli “Şeyh Said isyanı bahanesiyle 22 yaşında bir hoca asılmıştı” yazısında sözünü ettiği Diyarbakır’daki dükkanın görüntüsünü ilk kez sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

 

 Ayrıca fotoğrafla ilgili yazıya gitmek için…

Resmi Yüksek Çözünürlükte Gör
  1. İsmail says:

    Aynı manzarayla Balıkesir’de karşılaştım. Orada başka alakasız kişiler de vardı. Halıya dokunan fotoğraflar… Fatih Sultan Mehmed niye yok diye sorduğumda; satılmıyor, dedi. Bunu da bizlerin, vatandaşın düşünmesi gerekiyor bence… Bu portreler evlerimize, iş yerlerimize asılıyor olsa gerek. Sergilendiğine göre iyi de satıyor olsa gerek… Tarih bu millete Fatih gibi bir önder vermiş ama halk yine de Che vb. peşinde fazla söze ne hacet…

  2. Tom Gunny says:

    Bir yerde hakki soyleyen insanlar ile hakki sondurmek isteyen insanalar her zaman olacaktir. Iyi kotu dengesidir aslinda bu. Hamd olsun ki sizin gibi hakki gorebilmis insanlar ile haksizliga karsi bir nebze sozlerimiz cikiyor. Belki herkesin sizin gibi cok fazla okumasi mumkun degil, vakit vs. ama sizlerin olmasi ve objective bakislariniz emin olun anlayanlara cok seyler ifade etmektedir. Anlamayan ve sapik ideolojilerinin karalik kuyularindan kaybolmuslarada bir nebze isik olmasi dualarimla.

  3. musa bobur says:

    Site çok güzel

Yorum Bırakabilirsin

***Yorumlar Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.