11 Comments

 • Mukremin

  14 Ocak 2011 at 01:09

  Tarihcilerin bu gibi aciklamalari daha cok yayinlanmali, hatta ortak bir aciklama dahi yapilabilir. Mustafa bey ve Yavuz Bahadiroglu gibi tarihci/arastirmacilar.

  Cevapla
 • ali kurnaz

  16 Ocak 2011 at 13:08

  bu kadar kibar anlatılır tarih mustafa hocam dinlerken haz aldığım tek kişi sizsiniz etkiniz çok yüksek yalnız bir tv proğramında boykot edilebilir dediniz sıponsurları türkceel olduğunu biliyoruz 100 bin abonenin taşınması bunlara en büyük şamar olmaz mı evet ben taşıdım buyrun osmanlı ruhu olan atalarını osmanlı bilenler boykota.

  Cevapla
 • Osman SEZER

  17 Ocak 2011 at 11:26

  Ağzınıza sağlık hocam sonuna kadar izledik sizi ama TV lerde sizin gibi dürüst bilgili tarihçilerimiz yerine kimler millete neler öğretmeye kalkıyo.Bizim ricamız sizin TV kanallarında daha çok ekranlarda bilgilerinizi paylaşmanızı diliyorum.

  Cevapla
 • ali kurnaz

  18 Ocak 2011 at 14:12

  haber türkteki oturumunuzu baştan sona seyrettim o densize öğretim üyesimi yoksa sözüm ona pröfösörmüş senin ağzından bu sözleri duymam beni hayel kırıklığına uğrattı kelimenizi nasıl yuttu bir pröfösöre yakışmaz ama kanallardaki pröföserler hep aynı hala neyi kanıtlamağa çalışıyorlar anlamıyorum doslar takke düştü mustafa hocam bütün tezlerini çürüttü takipimizdensiniz armağan hocam ya düzelecekler yada düzelecekler

  Cevapla
 • M.Ali İMAMOĞLU

  20 Ocak 2011 at 11:44

  Dizinin tabiiki osmanlı ile pek ilgisi yok,çünkü dizide anlatılanlar onların yaptığının devede kıl kadarı .Haremi ,çoğu kılıç zoruyla işgal edilen ülkelerden zorla gaspedilen düzinelerce güzel kızlarla dolu ,dini kendine göre yorumlayan ve kendini allahın yeryüzündeki elçisi olarak gören birini dizilerle anlatmak ancak bukadar olanaklı .

  Cevapla
 • Şerif Feza

  26 Ocak 2011 at 00:40

  Kendi tarihine bu denli hakaret eden kimseler, babasını, atasını tanımayanlardır. Babasını tanımayanlara da ne dendiği malûmdur.

  Cevapla
 • büşra

  5 Mart 2011 at 19:46

  Osmanlı devletini, sırf kötü göstermek ve insanların zihinlerini bulandırmaktan ibarettir. Mustafa armağan çok haklı osmanlı devletini koruma kanunu çıkarılmalı.

  Cevapla
 • nalan duman

  13 Ekim 2011 at 15:02

  hocam, muhteşem yüzyıl dizisinin yanlışlıklarıyla ilgili bir kitap yazdınız mı yada yazacak mısınız?
  bence çok iyi olur. ben okumak isterim.lütfen soruma cevap yazın

  Cevapla

Bir cevap yazın